Kim jesteśmy

SYDOKA to polski producent naturalnych kosmetyków oraz ekologicznych środków czystości powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Nasza marka powstała z myślą o świadomych i wymagających klientach, którzy chcą zapewnić swojej skórze wszystko co potrzebne, a więc naturalną i zdrową pielęgnację. Starannie dobrane składniki i dopracowane przez nas receptury są gwarancją jakości, którą oferujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że odczucia zapachowe i wizualne są dla klientów równie ważne, jak i skuteczne działanie, dlatego też dbamy o to, by nasze produkty miały naturalne zapachy i prezentowały się ekskluzywnie. Stąd kolor naszych etykiet, które nawiązują do naturalnych kruszców – złota i srebra.

 

 

 

 

Regulamin konkursu marki SYDOKA.

Postanowienia ogólne

 

 1. Organizatorem konkursu jest SYDOKA.

 

 1. Fundatorem nagrody jest Organizator.

 

 1. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook i Instagram. Serwis Facebook i Instagram jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego jej uczestnika. Promocja nie jest w żaden sposób przez ten serwis przeprowadzana ani też z nim związana.

 

 1. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/SydokaKosmetyki oraz www.instagram.com/sydoka_kosmetyki/Warunki uczestnictwa

 

 1. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, czyli uczestnik powinien mieć ukończone 18 lat.

 

 1. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook lub Instagram.

 

 1. Konkurs trwa od …15.04.2021…. do …30.04.2021….

 

 1. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu ……01.05.2021…….. za pośrednictwem FanPage i Instagram.

 

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebook’a.

 

 1. W konkursie zostanie wybranych 3 zwycięzców w konkursie na Facebook i 1 na Instagramie.

 

 1. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na Facebooku lub Instagramie.Nagroda

 

 1. Nagrodą w konkursie jest: zestaw kosmetyków naturalnych o wartości ok. 150 zł

 

 1. Nagrodę zostanie wysłana kurierem lub do paczkomatu.

 

 1. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na Fanpage i Instagram.

 

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.

 

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.

 

 1. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl